M&A Aliance

Disponujeme

širokým portfoliem potenciálních investorů

Odkup zadlužených firem

Pokud jste již unaveni z neustálého boje s krizovou situací ve vlastní firmě, jejíž vývoj provází růst zadluženosti, tlak věřitelů, stresy a hrozba insolvence, pak optimálním řešením je její prodej investorům, kteří se specializují na odkup a revitalizaci zadlužených firem.

Již 14 let M&A Aliance pomáhá malým a středním firmám v překonání firemních krizí, včetně té nejsložitější formy, kdy společnost je již zadlužená a zralá pro vyhlášení insolvence.

Pomáháme našim klientům řešit krizové situace v podnikání a navrhujeme legální řešení, která přinášejí reálné kvalitní výsledky.

Odkup zadlužených firem financujeme z vlastních zdrojů nebo nalezneme vhodného investora

Společnost M&A Aliance se specializuje na odkupy majetkových podílů ve firmách a také poskytuje specializované služby transakčního poradenství spojené s rychlým i legálním prodejem zadlužených nebo jinak problémových českých firem zahraničním investorům.

Disponujeme jak silným investičním kapitálem tak i širokým portfoliem potenciálních zahraničních investorů.

Na našich specializovaných webových stránkách www.akvizice.eu se můžete podrobnější seznámit s naší činností a službami v oblasti krizového managementu, řešení krizových situací v podnikání, revitalizace zadlužených firem, odkup zadlužených firem z vlastních zdrojů a prodej zadlužených firem zahraničním investorům:

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Rádi se Vám budeme věnovat.